Bozhyk Orchestra Show. Новорічний вечір в Опері

Уже традиційно, 13 років поспіль, компанія «ДікАрт» запрошує провести вечір (19:30) 2 січня у Львівській Опері. Цього року для львів’ян та гостей міста влаштують Bozhyk Orchestra Show, в якому візьмуть участь віртуозний Олександр Божик з оркестром, рок-групою та унікальними солістами.Bozhyk Orchestra Show — це унікальне музичне шоу, мюзикл, який поєднує класичну та рок-музику. Це буде ексклюзивна програма, яка задовольнить мистецькі смаки найвибагливіших глядачів. Так, на концерті прозвучать твори Чайковського та Вівальді в роковій обробці, цікаві аранжування музики до кінофільмів, рок-хітів AC/DC, Led Zeppelin, Queen, Nirvana та композицій Майкла Джексона. Також невід’ємною частиною програми стануть авторські композиції Олександра Божика, які львів’яни вже встигли полюбити на минулих сольних концертах скрипаля-віртуоза.
Також варто відзначити, що в шоу візьмуть участь унікальні солісти, які своєю грою та співом здивують абсолютно усіх, відбудуться музичні флеш-моби, неочікувані дуети з гостями та, звичайно, не обійдеться і без новорічних музичних жартів.
Bozhyk Orchestra Show уже мали багато успішних концертів за межами України та навіть Європи, але з таким потужним складом артистів та новими аранжуваннями музиканти виступатимуть уперше. І це символічно, що концерти відбудуться саме на Новий Рік у Львові.
Концертні виступи Bozhyk Orchestra Show — це суміш класики, драйву рок-музики та високої виконавської майстерності музикантів!
Новорічний настрій гарантований, не пропустіть найдрайвовіші концерти цієї зими, буде справді гаряче!

Організатор: компанія «ДікАрт».
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Ціна квитків: 80 – 420 грн.
Квитки можна придбати у мережі кас «ОТ-ОТ», на сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua.

Comments are closed.