Різдво в Опері. Оксана Муха

Львів славиться своїми традиціями святкування Різдва. У цей особливий час компанія «ДікАрт» традиційно запрошує львів’ян та гостей міста на проект «Різдво в Опері», у рамках якого виступить неповторна Оксана Муха. Концерт відбудеться 12 січня у Львівській опері о 19:30.

муха
«Різдво в Опері — це вечір приємних моментів, де пануватиме домашній затишок та тепло. Вечір атмосфери, сповненої добром. Ми підготували сюрприз для своїх шанувальників, а також запросили особливих гостей колядників», — зазначає Оксана Муха.
Родзинкою концерту стануть нові пісні, пошуком яких співачка займалась не один рік.
«Ви почуєте улюблені пісні, колядки, мої авторські пісні, а також і ті, які давно не виконувались, мій «золотий» фонд. На концерті ми будемо як годиться колядувати, щедрувати, віншувати та так, щоб гай шумів. Ми запалимо зал разом із Дудариками, а вони це вміють, як ніхто! Запрошую усіх до коляди!», — додає співачка.
В рамках концерту прозвучать і лемківські пісні, серед яких «Вівці, мої вівці». Співачка зізнається, що це її улюблена. Слухачі також матимуть можливість почути пісня і французькою мовою. Це буде мандрівка із пісенної України у Європу.

Детальніше тут: http://www.ot-ot.lviv.ua/uk/event/?ca_eventid=16532

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *