Відгуки


Оставить новую запись в гостевой книге

 
 
 
 
 
 
 

Поля, помеченные звёздочкой, обязательны для заполнения.
Ваш адрес e-mail опубликован не будет.
По соображениям безопасности мы запишем IP-адрес 54.224.18.114.
Ваша запись в гостевой книге может быть показана не сразу, а только после предварительной проверки администрацией сайта.
Мы оставляем за собой право редактировать, удалять или не публиковать записи в гостевой книге.
ВалентинаВалентина из города Чернівці написал(а) 21.05.2016 в 14:01:
В "Хеппі Хостел" була у травні 2016 року. Вразило тут мене УСЕ, починаючи від першого дзвінка з наміром дізнатися про умови проживання, й, закінчуючи від’їздом! Доброзичливо відповідали на усі питання. Телефонний зв'язок ― цілодобово, наскільки я зрозуміла. Поселення ― також цілодобово: я приїхала не у встановлений час поселення, але треба враховувати, що моя кімната була заброньована. Передоплату не вносила. Зустрічають дуже привітно, усе пояснюють. Замовляла окремий номер. Меблі – нові. Видають комплект чистої постільної білизни та полотенце у відмінному стані. Покривала, подушки і теплі одіяла також чисті у відмінному стані. Камера для зберігання речей у кімнаті ― просто чудово. Склав якісь більш-менш вартісні речі туди, закрив на ключ і все ж ― надійніше. Кімната закривається. Ключ знаходиться у тебе. За вікном не шумно. Душова кімната: тепло (обігрівається), тепла вода (великий напір ― супер), тепла труба (можна сушити невеликі речі), дві душові кабінки, умивальник, дзеркало, поличка для речей, рідке мило. Туалет: є умивальник для рук, рідке мило, туалетний папір. Всюди свіжо, чисто і охайно. Кухню бачила ― порядок, але нею не користувалася. Харчувалася за межами хостелу. Власник пропонував безкоштовно каву, але каву я не п’ю, тому лише подякувала. Класний інтер’єр у коридорі, дуже затишно, по-домашньому. Є навіть парасолі для тих, хто… хоче пройти сухим між капельками львівського дощу . Коли виходиш з хостелу, в коридорі висить дзеркало у повний зріст… для тих, у кого є айфон . Дуже зручно, до речі. Бачиш, яким тебе через хвилину бачитиме Львів. Допомагають чим можуть і йдуть на зустріч! Власник відразу відгукнувся на моє прохання залишити у них речі після офіційно встановленої години виселення (11 година), оскільки у мене не було можливості їх забрати – поїзд відправлявся лише після 19 години. Перед від’їздом дали можливість переодягнутися в дорогу. Коли я від’їжджала, власник допоміг замовити таксі і винести сумки, самостійно помістивши їх в багажник таксі. Справжній ДЖЕНТЕЛЬМЕН!!! Що тут сказати! НЕМА СЛІВ!!! ОДИН ПОЗИТИВ!!! СУПЕР!!! ЩИРО ВДЯЧНА ЗА ТАКИЙ ТЕПЛИЙ ПРИЙОМ!!! Чесно, не очікувала такого!
СергейСергей из города Бердянск написал(а) 24.02.2016 в 20:06:
Приятный персонал,все необходимое есть, чисто и комфортно.
ВіталійВіталій из города Тернопіль написал(а) 11.02.2016 в 23:13:
Дуже хороший хостел! Затишно і чисто. Є все потрібне для прожиття. (жив 3 тижні і всім дуже задоволений). Привітний і приємний персонал.